Contact

Indien u vragen heeft over onze algemene werking kan u terecht bij de coördinator of beleidsondersteuner.

patricia_metten.jpg

Coördinator

Patricia Metten

patricia.metten@onw-centrum.be 

0470 18 23 75 

Beleidsondersteuner

Lise Van Schuerbeeck.jpg

Lise Van Schuerbeeck

lise.vanschuerbeeck@onw-centrum.be 

0470 70 29 85

De regiocoaches zijn het aanspreekpunt voor scholen, CLB's en ouders. Indien u vragen heeft over de specifieke werking kan u steeds via mail of per telefoon bij hen terecht. 

Regioverdeling BT.jpg

Regioteam Leuven

Brede Types

Steffie Joosten.JPG

Steffie Joosten

steffie.joosten@onw-centrum.be

0470 70 29 87

Regioteam Aarschot

Brede Types

Fran Mulders.JPG

Fran Mulders 

fran.mulders@onw-centrum.be

0473 83 64 75 

Regioteam Tienen

Brede Types

Nele Hombroux

nele.hombroux@onw-centrum.be

0470 71 26 57

Regioteam Diest

Brede Types

Fran Mulders.JPG

Fran Mulders 

fran.mulders@onw-centrum.be

0473 83 64 75 

Regioverdeling KT.jpg

Regioteam Leuven-Aarschot

Kleine Types

katrien_lenaerts.jpg

Katrien Lenaerts 

katrien.lenaerts@onw-centrum.be

0470 71 26 74 

Regioteam Tienen-Diest

Kleine Types

Kathleen Evens.JPG

Kathleen Evens

kathleen.evens@onw-centrum.be

0470 70 29 88