Contact

Indien u vragen heeft over onze algemene werking kan u terecht bij de coördinator of beleidsondersteuner.

Patricia (2).JPG

Coördinator

Patricia Metten

patricia.metten@onwco.be 

0470 18 23 75 

Beleidsondersteuner

Lise Van Schuerbeeck.jpg

Lise Van Schuerbeeck

lise.vanschuerbeeck@onwco.be 

0470 70 29 85

De regiocoaches zijn het aanspreekpunt voor scholen, CLB's en ouders. Indien u vragen heeft over de specifieke werking kan u steeds via mail of per telefoon bij hen terecht. 

20210830 Regioverdeling ONW CO.jpg

Regioteam Aarschot

Kathleen Evens.JPG

Kathleen Evens

kathleen.evens@onwco.be

0470 70 29 88

Steffie Joosten.JPG

Regioteam Leuven Centrum

Steffie Joosten

steffie.joosten@onwco.be

0470 70 29 87

Regioteam Boutersem

Chiara Suetens

chiara.suetens@onwco.be

0470 70 29 82

Chiara Suetens.jpeg

Regioteam Groot Leuven

katrien_lenaerts.jpg

Katrien Lenaerts 

katrien.lenaerts@onw-centrum.be

0470 71 26 74 

 

Regioteam Diest

Fran Mulders.png

Fran Mulders 

fran.mulders@onwco.be

0473 83 64 75 

 

Regioteam Rotselaar

Fran Mulders.png

Fran Mulders 

fran.mulders@onwco.be

0473 83 64 75 

 

Regioteam Landen

Nele H.JPG

Nele Hombroux

nele.hombroux@onwco.be

0470 71 26 57

Regioteam Tienen

Nele H.JPG

Nele Hombroux

nele.hombroux@onwco.be

0470 71 26 57